Hořicko - Aktuality - Střet dvou osobních vozů u Milovic Středa 16. srpna 2017 
Hořicko
 Aktuality
 Ankety >>>
 Ekonomika
 Fotogalerie >>>
 Historie >>>
 Kultura >>>
 Obce Hořicka >>>
 Přiroda
 Rozhovory >>>
 Sociální služby >>>
 Speciality regionu
 Sport >>>
 Školy >>>
 Úřady >>>
 Volný čas >>>
 Zdravotnictví >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Střet dvou osobních vozů u Milovic

V pondělí 19. června krátce po sedmnácté hodině došlo u Milovic k vážné dopravní nehodě dvou osobních automobilů.

Dvaačtyřicetiletá řidička vozidla Peugeot 207, s níž ve voze cestovaly dvě ženy, mířila od Milovic ke křižovatce se silnicí 1. třídy č. 35. Na křižovatce z dosud nezjištěné příčiny nedala přednost od Hořic přijíždějícímu vozu Škoda Octavia, ve kterém jel třicetiletý řidič se spolujezdkyní. Při střetu narazila škodovka do levého boku peugeotu, který byl odhozen k levému okraji vozovky ve směru na Hradec Králové. Octavia se po střetu otočila o 180 stupňů a skončila v levém jízdním pruhu.

Při nehodě utrpěla řidička peugeotu vážné zranění, které si vyžádalo letecký transport do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Zde rovněž skončili i ostatní účastníci dopravní nehody, kteří utrpěli lehká zranění. U řidiče škodovky policisté požití alkoholu na místě vyloučili dechovou zkouškou. Z důvodu zdravotního stavu nebyla u řidičky vozidla peugeotu dechová zkouška provedena a byl zajištěn odběr vzorku krve v nemocnici. Při dopravní nehodě vznikla předběžná škoda na vozidle Peugeot 207 ve výši 120 tisíc korun a na vozidle Škoda Octavia ve výši 300 tisíc korun.

Přesná příčina dopravní nehody a míra zavinění jsou předmětem šetření jičínských dopravních policistů.
(PČR, red), www.jicinskozpravy.cz


Zlaté stránky Hořicka
Tipy pro Vás
Být městem kamene je jistější
Poklepáním myši na obrázek se obrázek zvětší
V září 2012 pořádala CK Hoška z Lázní Bělohradu turistický zájezd na Jablůnkovsko. Počasí nám zrovna nepřálo, ten den vydatně pršelo, a tak jsme se místo toulek přírodou věnovali poznávání místních památek. Zpětně jsem za to rád.
Poklepáním myši na obrázek se obrázek zvětší
Dřevěný kostelík v Třinci-Gutech byl právě po rekonstrukci. Nevelká budova pravé překvapení skrývala uvnitř. Interier připomínal domácí obývací pokojíček. Stěny ověšeny obrázky, historickými prapory a korouhvemi, prostor vyplněn množstvím různých sošek, na zemi koberce s perskými vzory. V řadě případů se jejich stáří měřilo stovkami let. Některé části stěn, například zábradlí kůru, zdobila zrestaurovaná historická výmalba
Poklepáním myši na obrázek se obrázek zvětší
Ničit je snadné. Teď je z kostela spáleniště. Po staletí střádané vybavení interieru je nenávratně zničené. Upravený hřbitov se v nejbližším okolí kostela změnil v tragickou spoušť rozlámaných hřbitovních náhrobků.
ZZ
Koupaliště a kempy
Autokemp Milovice u Hořic
Autokemp Miletín
Koupaliště Nový Bydžov
Opět jezdí cyklobus do Vrchlabí