Hořicko - Aktuality - Střet dvou osobních vozů u Milovic Neděle 17. prosince 2017 
Hořicko
 Aktuality
 Ankety >>>
 Ekonomika
 Fotogalerie >>>
 Historie >>>
 Kultura >>>
 Obce Hořicka >>>
 Přiroda
 Rozhovory >>>
 Sociální služby >>>
 Speciality regionu
 Sport >>>
 Školy >>>
 Úřady >>>
 Volný čas >>>
 Zdravotnictví >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Střet dvou osobních vozů u Milovic

V pondělí 19. června krátce po sedmnácté hodině došlo u Milovic k vážné dopravní nehodě dvou osobních automobilů.

Dvaačtyřicetiletá řidička vozidla Peugeot 207, s níž ve voze cestovaly dvě ženy, mířila od Milovic ke křižovatce se silnicí 1. třídy č. 35. Na křižovatce z dosud nezjištěné příčiny nedala přednost od Hořic přijíždějícímu vozu Škoda Octavia, ve kterém jel třicetiletý řidič se spolujezdkyní. Při střetu narazila škodovka do levého boku peugeotu, který byl odhozen k levému okraji vozovky ve směru na Hradec Králové. Octavia se po střetu otočila o 180 stupňů a skončila v levém jízdním pruhu.

Při nehodě utrpěla řidička peugeotu vážné zranění, které si vyžádalo letecký transport do Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Zde rovněž skončili i ostatní účastníci dopravní nehody, kteří utrpěli lehká zranění. U řidiče škodovky policisté požití alkoholu na místě vyloučili dechovou zkouškou. Z důvodu zdravotního stavu nebyla u řidičky vozidla peugeotu dechová zkouška provedena a byl zajištěn odběr vzorku krve v nemocnici. Při dopravní nehodě vznikla předběžná škoda na vozidle Peugeot 207 ve výši 120 tisíc korun a na vozidle Škoda Octavia ve výši 300 tisíc korun.

Přesná příčina dopravní nehody a míra zavinění jsou předmětem šetření jičínských dopravních policistů.
(PČR, red), www.jicinskozpravy.cz


Zlaté stránky Hořicka
Tipy pro Vás
Památka zesnulých není Silvestr !
Občané, kteří ve čtvrtek 2.11.2017, na den „Památka zesnulých“, šli v podvečer zapálit svíčku na hřbitovy na Gothardě byli zaskočeni hlasitou reprodukovanou hudbou v těsné blízkosti hřbitovů.
Klub Maják Hořice z. s. ve spolupráci s Městem Hořice pořádal lampiónový průvod. Vycházelo se od radnice s cílem na Svatogothardském kopci, kde vše zakončil velký ohňostroj.
Organizátoři by si měli uvědomit, že vybraný termín a místo konání akce bylo pro řadu hořických občanů nepřijatelné, ba přímo šokující. Bude fajn, když budou děti a mládež seznamovat s českými tradicemi, v případě Dušiček však bez ohňostrojů a písní Michala Davida z hlasitých reproduktorů.
Nedělní vichr škodil
Poklepáním myši na obrázek se obrázek zvětší
- - - - - -
Poklepáním myši na obrázek se obrázek zvětší