Hořicko - Aktuality - Sražený chodec u Sadové: černé oblečení ve tmě a 4 promile v krvi Pátek 16. listopadu 2018 
Hořicko
 Aktuality
 Ankety >>>
 Ekonomika
 Fotogalerie >>>
 Historie >>>
 Kultura >>>
 Obce Hořicka >>>
 Přiroda
 Rozhovory >>>
 Sociální služby >>>
 Speciality regionu
 Sport >>>
 Školy >>>
 Úřady >>>
 Volný čas >>>
 Zdravotnictví >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
24.10.2018 - Redakce
Sražený chodec u Sadové: černé oblečení ve tmě a 4 promile v krvi

Vážná dopravní nehoda, při které se střelo osobní auto s chodcem, se stala 22.října večer v obci Sadová. Řidička fabie zatím za nezjištěných okolností srazila muže, který byl následně v kritickém stavu převezen do nemocnice. Jak se nehoda stala, je věcí policejního vyšetřování. Jisté je, že muž se svým zdravím zbytečně hazardoval.

K nehodě došlo kolem 19. hodiny na silnici I/35 v Sadové. Sedmdesátiletá řidička fabie srazila dvaapadesátiletého chodce, který byl po střetu v kritickém stavu převezen do nemocnice. „Řidička byla podrobena dechové zkoušce s negativním výsledkem. V nemocnici se prvotním rozborem zjistilo, že měl muž v krvi 4 promile alkoholu. Jeho oblečení navíc bylo tmavé a bez reflexních prvků,” uvedla tisková mluvčí policie Iva Kormošová.

Přesná příčina dopravní nehody je předmětem dalšího šetření hradeckých dopravních policistů. Během 12 dní je to již třetí sražený člověk na Královéhradecku. Policie proto apeluje na chodce, aby zejména ve tmě nosili reflexní oblečení nebo doplňky a aby před vstupem do silnice navázali oční kontakt s řidičem.

vzpravy.cz


Tipy pro Vás
Chemical Man opět stříkal jedy
Poklepáním myši na obrázek se obrázek zvětší
Zaměstnanec Technických služeb Hořice doplňuje jedy, které stříká po hořických ulicích. Děje se tak v době všeobecného odklonu od chemického mýcení vegetace na veřejných prostorách, bez upozornění občanů, že zde chemický postřik jedy proběhl.Když dítě na takovém chodníku zakopne a odře si koleno, aby matka volala protichemickou laboratoř.
Nelogické je, že se masivně stříkalo i letos, kdy schnul i plevel a peníze na postřiky byly tak zcela zbytečně vynaložené.
Chemie je všude kolem nás, i v potravinách. Jsou chemické postřiky nutné? Nenašlo by se jiné řešení? Nemáme snad kolem sebe dost případů rakovin?
Krásné inženýrské dílo

zdobí silniční obchvat Hořic. Lávka pro pěší a cyklisty spojuje západní část Libonic s městem..