ŽK: Paroulek, Rychtera, Jančák, Vítek, Moník – Šubrt, Mikan, Drapák, Bednář

sestava Hořic: Dvořák – Paroulek, Rychtera (70. Kulhánek Viktor), Vítek – Kulhánek Jiří, Moník, Novák, Javůrek – Jančák, Pour, Nečesaný (33. Trejbal)

sestava Lhota:
Saidl – Šubrt, Jirman, Pultar, Mikan – Drapák, Turek, Palina, Dvořářek – Bednář, Švarc

Postavení obou mužstev v tabulce velelo našemu mužstvu vyhrát, nehledě na to, že po hodně nešťastné podzimní porážce jsme měli soupeři co vracet. Do první nadějné pozice se dostal Jančák. Nejdříve na hranici pokutového území zapomněl míč za sebou a o chvíli později z takřka gólové pozice mířil nepřesně. Jinak to ale překvapivě byli hosté, kteří udávali tempo zápasu, nebezpečné byly zejména jejich standardní situace. Ve 20. minutě zahrával Moník přímý kop, který brankář hostí vyrazil jen na rohový kop. Ten opět zahrával Moník a osamocený Rychtera z bezprostřední blízkosti hlavou těsně minul. To byla na dlouhou dobu poslední výraznější šance Hořic a nebezpečné příležitosti si až do poločasu vytvářeli už jen hostující hráči. Ve 25. minutě Mikan z hranice pokutového území mířil naštěstí hodně nepřesně a v 28. minutě ještě Palina hlavičkoval po přetaženém rohovém kopu pouze do tyče. Po půlhodině hry ale přece jen udeřilo, když domácí neuhlídali náběh Jirmana na centrovaný míč a ten hlavou nedal Dvořákovi šanci – 0:1. Ve 33. minutě odstoupil pro zranění Nečesaný, což ještě více narušilo útočné snahy domácích. V posledních minutách prvního poločasu se ještě dvakrát vytáhl Dvořák. Nejdříve konečky prstů vyškrábl na roh překrásnou střelu Drapáka a o několik minut později na poslední chvíli ukopával daleko od své branky míč před osamoceným útočníkem Lhoty.
I na počátku druhého poločasu byli o něco lepší hosté. V 50. minutě se sobě navzájem pletli Palina a Švarc, a tak z čisté brankové příležitosti nakonec byl jen kop od domácí branky. Hořicím se nedařila rozehrávka, ale v 55. minutě z ničeho nic dostal k velmi nebezpečné hlavičce Novák, Saidl se ale zaskočit nenechal. Potom ještě Jančák tvrdě vystřelil z hranice pokutového území, ale trefil přesně náruč stojícího Saidla. V dalších minutách se fotbal vytratil a spíše se hodně přitvrdilo, takže hlavní rozhodčí co chvíli tahal z kapsičky žlutou kartu. Když už se čas zápasu nachyloval a Hořice se měly pokusit o nějakou změnu stavu skóre, prosadili se hráči Lhoty podruhé. To Švarc v 87. minutě převzal míč na hranici ofsajdu a se štěstím Dvořáka prostřelil. O dvě minuty ještě Paroulek křížnou střelou z 25 metrů vykřesal jiskřičku naděje pro domácí barvy. Z hořického opravdu zoufalého náporu v nastaveném čase se k zakončení dostal jen Novák, ale jeho nepřesná hlavička skóre už nezměnila. Tři body si neočekávaně ale v podstatě zaslouženě odvezli hosté, kteří tak notně Hořicím zkomplikovali cestu do klidnějšího středu tabulky.

Hořice B – L. Bělohrad B 3:0 (1:0)

branky: Palm, Kramule, Langr.
sestava Hořic: Chlubna – Erben, Langr, Krois, Procházka – Kulhánek Viktor (Ivakchnyuk), Palm, Kramule, Březák (Uher) – Trejbal, Koňák (Kulhánek Jakub)

V zimě prošlo nově se tvořící záložní družstvo domácích omlazovací kůrou, a tak za asistence několika zkušených hráčů získávají zkušenosti hráči mnohdy ještě dorosteneckého věku.
Domácí mužstvo mělo za soupeře nelehkého soupeře, který po podzimu trochu překvapivě bojoval na špici tabulky. Hned na začátku domácí podržel mladý brankář Chlubna, který vyrazil na roh nebezpečnou střelu z bezprostřední blízkosti, ale potom už se nebezpečné situace rodily převážně před hostující brankou. Hostující obrana byla hodně prostupná a postupně se dostali do slibných příležitostí Trejbal, Koňák i Palm, ale gólem skončila až střela Palma po perfektním pasu Viktora Kulhánka.
Druhý poločas začal stejně, jako skončil první – velkým tlakem domácích. Značné problémy bělohradské obraně činil zejména nový hráč na hřišti Jakub Kulhánek. Po hezké přihrávce Palma se technicky prosadil Kramule a zanedlouho poté se po přesném centru Viktora Kulhánka trefil z bezprostřední blízkosti i Langr. Domácí mohli ještě několikrát svůj náskok zvýšit, ale už se žádná akce neujala. Nejvíce po dalším gólu volala akce z poslední minuty, kdy šli Trejbal s Jakubem Kulhánkem sami na brankáře Bělohradu, ale Kulhánek nedokázal usměrnit do prázdné branky nezištnou přihrávku Trejbala.

dorost Hořice – Staré Místo 6:1 (2:1)

Branky domácích: Lánský 2, Kramule, Trávníček, Uher, Vik

Hořický dorost se sice v 15. minutě ujal vedení, ale vzápětí inkasoval a bylo to 1:1. Uklidnění na domácí kopačky přinesla až přesná hlavička Trávníčka nedlouho před koncem poločasu. Po přestávce se utkání změnilo v exhibici domácích.