Hořicko - Aktuality - Uskuteční se pochod O Žižkův štít? Pondělí 3. srpna 2020 
Hořicko
 Aktuality
 Ankety >>>
 Ekonomika
 Fotogalerie >>>
 Historie >>>
 Kultura >>>
 Obce Hořicka >>>
 Příroda
 Rozhovory >>>
 Sociální služby >>>
 Speciality regionu
 Sport >>>
 Školy >>>
 Úřady >>>
 Volný čas >>>
 Zdravotnictví >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
17.3.2020 - Redakce
Uskuteční se pochod O Žižkův štít?
Letošní pochod O Žižkův štít je naplánován na sobotu 18. dubna 2020. Jeho přípravu provází problémy. Na stejný termín si zarezervovali tělocvičnu vyznavači asijských bojových sportů. To organizátoři zjistili až docela pozdě. Pomocnou ruku podala ZŠ Daliborka. Tam by byl zajištěn nocleh pro mimohořické turisty, stejně tak sídlo organizačního štábu a i start samotného pochodu.
Do toho "přišel" Koronavirus a s ním i nejistota, zda do termínu pochodu bude ukončena všeobecná karanténa a zda se taková masová sešlost bude moci uskutečnit.
Po odmlce opět Tipy pro Vás
Koupaliště a kempy
Autokemp Miletín
Koupaliště Nový Bydžov
Hořický (radniční) zpravodaj 06
Poklepáním myši na obrázek přejdete na celé červnové číslo
Penny už není, nový bude v prosinci
V sobotu odpoledne jsem se vydal "shopovat" do hořických supermaketů. Před Lídlem mne uvítala drátěná překážka s cedulí Dnes zavřeno, tak jsem se otočil a jel do Penny Marketu. Na křižovatce za poštou se mi naskytl nečekaný pohled: misto obchodu jen bagr a hromada trosek.(ZZ) Demolice původní budovy bude do konce června hotova, od července začnou stavební práce na podobném půdorysu původní prodejny, nová ovšem bude umístěna o pár metrů západněji. Počítá se také s širším chodníkem přerušeným pásovou zelení. Současné parkoviště bude o několik stání rozšířeno na plánovaných 87 míst, po okrajích se počítá s výsadbou několika stromků. Nový market bude mít rozdílnou, modernější architekturu, počítá se s okny a celkovým prosvětlením budovy, dále s širším zázemím pro zaměstnance a kancelářemi. Součástí marketu bude opět oblíbená prodejna masa a uzenin. Nová moderní prodejna řetězce Penny Market by měla být otevřena pro veřejnost od začátku prosince 2020.(P.Bičiště-MIC Hořice)
Red river v Debrnem

Současné hojné srážky udělaly z Labe červenou řeku.
Od 6.6. opět jezdí cyklobus do Vrchlabí