Hořicko - Aktuality - Přijďte si zaplavat do bazénu v Hořicích Úterý 22. června 2021 
Hořicko
 Aktuality
 Ankety >>>
 Ekonomika
 Fotogalerie >>>
 Historie >>>
 Kultura >>>
 Obce Hořicka >>>
 Příroda
 Rozhovory >>>
 Sociální služby >>>
 Speciality regionu
 Sport >>>
 Školy >>>
 Úřady >>>
 Volný čas >>>
 Zdravotnictví >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Přijďte si zaplavat do bazénu v Hořicích
Krytý bazén bude otevřený od soboty 5. června. Pro vstup do bazénů bude nutné prokázat jednu z podmínek: negativní oficiální antigenní test (ne starší než 72 hodin) PCR test (ne starší než týden) očkování (minimálně 22 dnů po první dávce) prodělaná nemoc SARS-Cov.-19 (v 180 uplynulých dnech). 
Zdroj: https://jicinsky.denik.cz/tipy-na-vikend/tipy-na-vikend-4-az-6-srpna-vzhuru-na-koupaliste-koncert-i-vystavu-renaultu-2021.html Pozn. redakce: Na stránkách města je zahájení provozu uváděno v pondělí 7.6.2021.
Obří trpaslík povyrostl
Poklepáním myši na obrázek se obrázek zvětší V pátek 11.6.2021 se socha obřího trpaslíka zvedla o další řadu kamenů. K úplnému dokončení chybí 2 řady + závěrečná "čapka". Bližší informace naleznete na www.obritrpaslik.cz. Stránky zachycují stav k 31.12.2020 a k tomuto datu stále 6 kvádrů čekalo na svého investora.
Koupaliště Dachova se otevírá 5.6.2021
Navzdory doposud nepříznivému počasí se otevře prvorepublikové koupaliště Dachova již tuto sobotu 5. června. Ale už na víkend hlásí předpověď téměř letní teploty, takže méně zdatní otužilci mohou využít alespoň slunné lázně a načerpat tak sílu po dlouhé zimě. Pozor ale na podmínky vstupu dle vládních opatření. Počet osob bude regulován na tisíc návštěvníků. Vstupné se od minulého roku nezměnilo a zůstává stále stejné: dospělí 60 korun a děti 40 korun na celý den.  Zdroj: https://jicinsky.denik.cz/
Hořický radniční zpravodaj 05
Poklepáním myši na obrázek přejdete na celé číslo
Tipy pro Vás