Hořicko - Sport - Novopacký silák Štěpán na Štěpána v Hořicích nejlepší Úterý 7. února 2023 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Novopacký silák Štěpán na Štěpána v Hořicích nejlepší

Již podvanácté na Štěpána uspořádali v hořickém CITY FITNESS CENTRU soutěž siláků o Ms. a Mr. Fitness. I letos si přišli druhý den po Štědrém večeru protáhnout řádně svaly nejen stálí účastníci, ale i noví borci. Z dřívějších soutěžících chyběli tentokráte pouze siláci z Jičína, a tak se soutěž stala jakýmsi derby mezi pořádajícími Hořicemi a Novou Pakou. Škoda, že přijít mezi siláky se nebála pouze jedna žena.

Opět se soutěžilo v disciplínách odpovídajících mezinárodním pravidlům Ocelového muže (tlak na lavičce s 80 % vlastní hmotnosti, shyby na hrazdě, sedy lehy a kliky na bradlech). Všechny disciplíny byly prováděny s časovým limitem tří minut.
Proti loňskému ročníku bylo viditelné zlepšení všech startujících. První místo vybojoval, podobně i jako loni, novopacký Jarda Štěpán, i umístění na dalších dvou místech bylo shodné s loňským ročníkem. Hořický Roman Sklenář si druhé místo vybojoval ve velice napínavém souboji až v poslední disciplíně o pouhý bod před dalším hořickým borcem Ondrou Bartošem.

Pořadí: 1. Jarda Štěpán (Nová Paka), 2. Roman Sklenář (Hořice), 3. Ondra Bartoš (Hořice), 4. Tomáš Vokatý (Nová Paka), 5. Radek Soukup (Hořice), 6. Zdeněk Hlubuček (Nová Paka), 7. Petr Kulhánek (Hořice), 8. Pavel Kohút, 9. Martin Foff, 10. Tomáš Ulrych (všichni Nová Paka). (bas)