Hořicko - Sport - Závody v Brozanech pod Kunětickou Horou a v Lohenicích u Přelouče Pátek 24. května 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
14.6.2012 - Redakce
Závody v Brozanech pod Kunětickou Horou a v Lohenicích u Přelouče

Pod Kunětickou Horou opět Venda Šmatolán zabojoval a byl 2,3 a 5. Skákal s Grácií Z a ZL která chodí čím dál lépe a vozí mašle a ještě s Vibinou ZL po L. V soutěžích bylo hodně koní a konkurence jako vždy veliká a tak výsledky byly nečekané a super.

Týden na to, když v Hořicích byly zrušeny závody a byly z toho udělány jen bezlicenční hobby soutěže, tak jsme byli nuceni jet do Lohenic u Přelouče a udělali jsme dobře. Loni tam Venda vyhrál ZL a L** a tak se chtěl pokusit navázat ná lonský úspěch a na 100% se mu to povedlo. Nejprve šel i jeho ségra Alča parkur Z, kde bylo kolem 55 koní (tím že nebyly Hořice) a Venda na Grácii i Alča na Riky a oba čistě i rozeskakování a Venda mašli a Alča těsně za ní, pak ZL a Alča s Rikynou má a Venda jednu chybku, ale vynahradil si to s Vibčou, kde šel čistě a nejrychleji rozeskakování a vyhrál před Rudou Doležalem a následovalo L** a jelikož Vibina v říji není nikdy nic moc, tak si Venda nedával nějaké šance v tomto těžkém parkuru a v takové konkurenci, ale opět nejrychlejší a čistě v rozeskakování a opět zvítězil před Rudou Doležalem (jezdecká špička v ČR), který zrovna z toho nebyl nadšený, protože Venda vyhrál horské kolo v hodnotě 7 000,-Kč.

Za troje závody kterých se letos zúčastnil, má již 2x vítězství, 3x byl na 2místě, 1x na 3 a několik umístění na dekorovaných místech. Sestra Alena po 3 letech závodní přestávky ze dvou závodů na mladé klisně Riky ó Key má již také několik mašlí za umístění na předních dekorovaných místech. SUPER. Důležité je to, že má Venda několikanásobně splněnou kvalifikaci na MČR.

Text: Václav Šmatolán
Foto: Alena Hladíková(Šmatolánová)