Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

stáhnout
[CNW:Counter]
Bořek Jančík a Rudolf Cogan opět úspěšní

Vytrvalec Bořek Jančík, novopacký triatlonista a atlet Rudolf Cogan nechyběli mezi 317 běžci, kteří přijeli do krajské metropole na pátý díl seriálu závodů RunTour České pojišťovny.

Do Hradce Králové našli cestu čeští reprezentanti, v čele s nejlepším současným běžcem na 10 km Milanem Kocourkem. Na desetikilometrové trati, která vedla Labskou kotlinou, přes řeku Orlici, most Hučák a Jiráskovy sady, si vedli velice dobře i oba zástupci jičínského okresu.

Ruda Cogan skončil na osmém místě, když ve své věkové kategorii získal prvenství. Hořický závodník Bořek Jančík skončil jak celkově, tak i ve své kategorii o jedno místo za ním.

RunTour České pojišťovny je běžecký seriál na 5 a 10 km, který se v této sezoně již konal v Plzni, v Brně, v Liberci, Olomouci a nyní v Hradci Králové. Závěr seriálu je v Českých Budějovicích. Hezkým zpestřením běžeckého dne byl zajímavý doprovodný program.

Výsledky závodu na 10 km: 1. Milan Kocourek (AK Kroměříž) 30:03 min., 2. Ruslan Pechnikov (UK), 30:17, 3. Ivan Musijako (UK) 32:02, 4. Lukáš Olejíček (Moravská Slavia) 32:16, 5. Ondřej Fejfar (AK Kroměříž) 32:22, Radek Hubl (Jiskra Ústí nad Orlicí) 32:31, 7. Jakub Hodboď (Slovan Liberec) 34:44..... 8. (1. ve své věkové kategorii) Rudolf Cogan (Sokol Nová Paka) 35:21, 9. (2. ve své věkové kategorii) Bořek Jančík (Svartes Hořice) 35:27.