Hořicko - Sport - Hořický závodník Oldřich Podlipný získal mistrovský titul Sobota 13. července 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Hořický závodník Oldřich Podlipný získal mistrovský titul

Přestože v roce 2014 nevyhrál ani jeden závod, stačilo hořickému závodnímu jezdci Oldřichu Podlipnému čtyřikrát druhé místo, aby se mohl radovat z dalšího titulu mistra České republiky kategorie GP 125 ccm.

Na jeho definitivní potvrzení si sice musel počkat, když chaotické výsledky uváděné na webu Autoklubu České republiky nejprve nepočítaly jezdce na motocyklech Moto 3, poté zase ano a nakonec se vrátili k původnímu rozhodnutí, a sice nezapočítávat do hodnocení mistrovství České republiky výsledky jezdců na čtyřtaktních strojích. Nicméně tento fakt ubral pouze na věrohodnosti autority, tedy Autoklubu České republiky, který má bohužel každoročně ve výsledcích chyby.

Na vynikající výkon Oldřicha Podlipného to však nemělo vliv. Zkušený závodník se vedle závodů mistrovství ČR věnoval tradičně i závodům na přírodních okruzích, na kterých vyrostl v době svých závodnických začátků. Jeho prestižním závodem byly samozřejmě hořické zatáčky. V tomto svém domácím závodě Oldřich nakonec dojel na čtvrtém místě a jak sám říká, bere tento výsledek jako katastrofu.

„V loňském roce se nám podařilo získat titul v českém „mistráku", ale bohužel na přírodních okruzích to nebylo nic moc," komentuje sezonu 2014 Oldřich Podlipný. „Navíc domácí závod v Hořicích byl z mého pohledu doslova katastrofální. Mám tedy do letošní sezony jednoznačný cíl: Seřežeme je!" Daniel Rais