Hořicko - Sport - Kulturistika - Kulturistům v Hořicích vládl Michálek Pátek 14. června 2024 
Kulturistika
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Kulturistům v Hořicích vládl Michálek

Jindřich Michálek, borec z Prahy, se stal absolutním vítězem mistrovství severní oblasti Čech v kulturistice.
Svým výkonem nadchl zcela zaplněný sál Domu kultury Koruna v Hořicích a dal zapomenout na loňský triumf a skvělé představení Lukáše Osladila.

Ten se po loňském vítězství v Hořicích později stal nejen absolutním mistrem republiky, ale vyhrál také evropský šampionát.
Hořická soutěž divákům nabídla výborné výkony a k radosti domácích příznivců se na nich podílel také nestárnoucí Ivan Horáček.
Hořický matador, majitel sedmi titulů mistra republiky a dvojnásobný vicemistr světa v kategorii masters nad 50 let do 90 kg zdatně konkuroval i mnohem mladším soupeřům a nakonec si z hořického podia odnesl cenu za 3. místo.

Vedle mužského přeboru severní oblasti se v Hořicích závodilo také v dorosteneckých kategoriích, kde se dokonce udělovaly tituly mistrů Čech.

Výsledky -Muži, mistrovství severní oblasti Čech - do 75 kg: 1. Andrýsek (BBC Praha), 2. Macháč (Ml. Boleslav), 3. Mašek (FS Louny). Do 82,5 kg: 1. Plachý (Fit Club Imperial K. Vary). 2. Furin (Cardiofitness Praha), 3. Maršálek (FS Poděbrady). Do 90 kg: 1. Michálek (Fitness Aminostar Praha), 2. Kvapil (Atlas Zbraslav), 3. Horáček (City Fitness Hořice). Nad 90 kg: 1. Kalaš (Lokomotiva), 2. Kudyn (Litoměřice), 3. Rybář (Profi Fitness Eva Plzeň). Absolutní vítěz: Michálek (Fitness Aminostar Praha). Dorost, mistrovství Čech - do 65 kg: 1. Novák (Fitness Ježek Příbram). Do 72 kg: 1. Vastl (TH Start Č. Budějovice). Nad 72 kg: 1. Čvančara (Atlas Club Hořovice).


(hek) Regionální mutace| Mladá fronta DNES - východní Čechy (Hradec Králové)