Hořicko - Kultura - Jivínský Štefan tentokrát v Hořicích Pondělí 22. července 2024 
Kultura
 Divadelní soubor Erben
 Divadla
 DKK Hořice
 Kina >>>
 Koncerty
 Přednášky
 Výstavy


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
8.12.2017 - Redakce
Jivínský Štefan tentokrát v Hořicích

Dne 25. února 2018 proběhne již po dvaadvacáté udělení ceny Jivínského Štefana za kulturní počin roku a za dlouhodobou činnost v kultuře v okrese Jičín. Rozhlédněte se, prosím, ve svém okolí, zda znáte někoho, kdo by si toto ocenění a poděkování zasloužil. Návrh na udělení Štefana může podat každý. Stačí uvést jméno a adresu nominovaného (jednotlivce či skupiny) a stručné zdůvodnění, připsat, zda se jedná o počin roku (I. kategorie) nebo o dlouhodobou činnost trvající nejméně 5 let (II. kategorie) a nezapomenout na jméno a adresu navrhovatele.
Své nominace zasílejte do 31. prosince 2017 na adresu: jivinskystefan@seznam.cz anebo je můžete poštou či osobně doručit do Knihovny Václava Čtvrtka, Denisova 400, 50601 Jičín. Obálku označte heslem "Jivínský Štefan". Více informací naleznete v přiloženém letáku.
Protože příští udílení štefanské ceny proběhne u nás, v Hořicích, je to velmi pěkná příležitost představit účastníkům z různých koutů jičínského okresu nejen naše město, ale i kulturní aktivity a ty, kteří se jim věnují.

Oldřiška Tomíčková