Hořicko - Sport - Šachy - 5. kolo Velké ceny mládeže v šachu v režii domácích Sobota 20. dubna 2024

Prodejní akce

Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

stáhnout
[CNW:Counter]
20.4.2007 - Redakce
5. kolo Velké ceny mládeže v šachu v režii domácích

V sobotu 14. dubna se sjeli mladí šachisté z celého kraje do budovy ZŠ Na Daliborce k poslednímu kolu Velké ceny mládeže. Ve dvou kategoriích bojovalo 73 mladých hráčů a hráček.

Mezi hráči do 16 let triumfovali domácí, kteří obsadili první čtyři místa : 1. Tomáš Kraus, 2. Michal Šrejber, 3. Jakub Souček, 4.Jakub Šafařík (13.Jaroslav Flašar, 15. Petr Tázlar).

V kategorii mladších vyhrála žákyně zdejší školy Eliška Johnová. Získala 7 bodů ze 7 partií. (20.Jan Prokůpek, 21.Kamil Šafařík, 32.Dominik Hlušička, 36.Pavel Podzimek, 37.Daniel Malik, 39.František Kráčmar ).

Eliška se stala i celkovou vítězkou Velké ceny i mezi chlapci ( poprvé v historii této soutěže
Vyhrála tuto kategorii dívka).

Celkovým vítězem mezi staršími se stal Jakub Souček, 2. Tomáš Kraus a 3. Michal Šrejber.