Hořicko - Ekonomika - Nová prodejna Zdravíčko v Hradci Králové otevírá v pátek 15.10. Středa 17. dubna 2024 
Hořicko
 Aktuality
 Ankety >>>
 Ekonomika
 Fotogalerie >>>
 Historie >>>
 Kultura >>>
 Obce Hořicka >>>
 Příroda
 Rozhovory >>>
 Sociální služby >>>
 Speciality regionu
 Sport >>>
 Školy >>>
 Úřady >>>
 Volný čas >>>
 Zdravotnictví >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
12.10.2010 - Redakce
Nová prodejna Zdravíčko v Hradci Králové otevírá v pátek 15.10.

V pátek 15. října 2010 v 10:00 bude otevřena nová prodejna zdravé výživy Zdravíčko v Hradci Králové na ulici tř. Karla IV. 867/12. Otevírací doba v pondělí až pátek od 8:00 do 17:30 a v sobotu od 8:30 do 11:30 je vstřícná k zákazníkům. Nová prodejna nabízí nejen pestrou paletu potravin a nápojů neodmyslitelně patřících ke zdravému životnímu stylu, ale také spoustu důležitých rad a nápadů, jak zlepšit své zdraví a kondici na bázi každodenní stravy. „Problematikou zdravé výživy se zabývám již 20 let. Největším povzbuzením je pro mě spokojenost zákazníků a jejich rostoucí přízeň," říká majitelka firmy Zdravíčko paní Hana Lacinová. Vědomosti nabyté studiem v Institutu zdravého životního stylu a absolvováním četných odborných kurzů totiž uplatňuje majitelka již 8 let v prodejně Zdravíčko v jihomoravském Kyjově.

Blízkost Kyjova a Čejkovic, kde vyrábí čaje a koření SONNENTOR, i dlouhodobá plodná spolupráce dala vzniknout myšlence zařadit prodejní koncept SONNENTORU SHOP in SHOP do nově vznikající prodejny. Garance kvality při výrobě čajů a koření SONNENTOR vychází z vlastního pěstování v ekologických rodinných zemědělských farmách a z velmi úzké spolupráce s místními ekozemědělci, kteří pro firmu pěstují bylinky a koření. Proto jsou produkty SONNENTORU prezentovány v historických selských skříních, které díky jejich tradičnímu půvabu zprostředkovávají zvláštním způsobem hodnoty, jako je původ, rodina, klid, vznik a zkušenost a mají v historii SONNENTORU dlouhou tradici. "Specializované oddělení SONNENTORU SHOP in SHOP umožňuje dávat dobře presentovaným produktům emoce a navodit vztah mezi spotřebitelem na jedné straně a výrobcem i pěstitelem na straně druhé. „Motto Sonnentoru TADY ROSTE RADOST opravdu dýchá z interiéru obchodu Zdravíčko", zve k návštěvě nové prodejny Zdravíčka ředitel SONNENTORU Josef Dvořáček. Společnost SONNENTOR s.r.o. (dříve známá pod českým překladem jako Sluneční brána) se zabývá výrobou biočajů a biokoření z toho nejlepšího, co v přírodě najdete. Firma byla v České republice založena v roce 1992 a navázala na již úspěšné působení SONNENTORU z rakouského Waldviertlu.

„Zdravíčko v Kyjově byl můj první projekt a prodejnu jsem otevírala na den přesně jako tady v Hradci Králové. Věřím, že shoda termínu a moje spokojenost s novým domovem poblíž Hradce Králové jsou šťastným začátkem. Navíc se mi podařilo najít příjemný a kvalitní personál, který se do filozofie Zdravíčka velice rychle dostává. Jsem proto přesvědčena, že u nás najdete pohlazení pro oko i pro duši. Srdečně vás zvu do Zdravíčka již tento pátek." dodává Hana Lacinová na závěr.

Další informace najdete na http://www.sonnentor.cz