Hořicko - Sport - 300 zatáček G.Havla - Hořice odpískaly tradiční závody motocyklů Sobota 2. března 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
30.6.2020 - Jičínský deník
Hořice odpískaly tradiční závody motocyklů


„Vzhledem k současné epidemiologické situaci jsme nuceni zrušit plánovaný závod 300 zatáček Gustava Havla, který se měl konat v náhradním termínu ve dnech 15. a 16. srpna,“ uvedli pořadatelé. „Podmínky, za kterých by bylo možné podnik uspořádat s přítomností diváků, jsou na hořickém přírodním okruhu nerealizovatelné a po finanční stránce nejisté.“

Rovněž nejistota spojená s finančním zajištěním celé sportovní akce jsou natolik veliké, že by se pouze zvýraznila velikost aktuální ztráty v hospodaření AMK Hořice, což by s velkou pravděpodobností znemožnilo uspořádat motocyklové závody v následujících letech.

„Doufáme, že 58. ročník 300 zatáček Gustava Havla a 29. ročník České Tourist Trophy bude možné realizovat v roce 2021 a že se tak budeme moci všichni setkat v Hořicích v následujícím roce,“ uvádí se na webových stránkách hořické radnice.

Nepřijatelné podmínky
„Zrušení i náhradního termínu 300 zatáček Gustava Havla nás velice mrzí. Bohužel nám podmínky pro pořádání podniků vydané ministerstvem zdravotnictví nedaly jinou možnost. Na hořickém přírodním okruhu je nelze splnit,“ přiznal místopředseda AMK Hořice a ředitel hořických závodů Tomáš Jenčovský.