Hořicko - Sport - Fotbal - Fotbal - Železnice B - Hořice B 0:4 Sobota 20. dubna 2024

Prodejní akce

Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

stáhnout
[CNW:Counter]
26.5.2003 - Jan Paroulek
Fotbal - Železnice B - Hořice B 0:4

Železnice B - Hořice B 0:4 (0:4)
branky: Novák 3, Kramule
sestava Hořic: Tlustý – Kulhánek Viktor, Krois, Paroulek, Procházka – Vondra (45. Ivakchnyuk), Palm, Novák, Kulhánek Jan – Trejbal, Kramule

Hosté přijeli do Železnice posíleni o několik hráčů A-mužstva a v průběhu utkání to bylo hodně znát. Mezi 15. a 37. minutou přišla čtyřgólová smršť Hořických, přičemž minimálně dvojnásobný počet dalších vyložených brankových příležitostí Trejbala, Kramuleho, Nováka i J. Kulhánka zůstalo trestuhodně nevyužito nebo je zmařil dobře chytající brankář Železnice.
Do druhého poločasu nastoupili hosté s vidinou možné „desítky“. Na další stoprocentní šance by skutečně přítomným divákům nestačily prsty na rukou, ale kromě hlavičky Paroulka, která skončila na břevnu domácí branky, již zůstal železnický brankář díky přímo tragické koncovce hořických hráčů nepřekonán. Domácí hráči vyvíjeli značnou snahu, aby zkorigovali výsledek. I oni si za druhých 45 minut vypracovali několik slibných příležitostí, ale ta největší z nich skončila na pravé tyči Tlustého branky.
Diváci viděli bezstarostný zápas s málokdy vídaným množstvím brankových příležitostí, ve kterém byli hosté fotbalově jasně lepší.