Hořicko - Úřady - Organizační změny Čtvrtek 1. června 2023 
Úřady
 Biskupství v Hr.Králové
 Česká pošta s.p. - Hořice
 Čs. insp. živ. prostř. HK
 Čs. školní inspekce HK
 Finanční úřad Hořice
 Hasiči Centrála
 Hasiči KH kraje
 Katastr.úřad Jičín
 Kr. hygienická st. HK
 Královéhradecký KÚ
 Městský úřad Hořice
 Okr.hygienická st. Jičín
 Okresní úřad Jičín
 Pozemkový fond
 Státní zástupci
 Úřad práce Jičín


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Organizační změny

Nový organizační řád radnice schválila městská rada v Hořicích. Výsledkem je změna některých názvů a rozdělení jednoho z odborů na dvě samostatné složky. Přijaté úpravy se přitom podle vedoucího úřadu Jaroslava Vaise nijak nedotknou počtu zaměstnanců.

„Protože loni na město přešly některé kompetence z bývalého okresního úřadu, dochází k přejmenování stavebního odboru. Jeho celý název je nyní odbor stavební, územního plánování a regionálního rozvoje,“ uvedl Vais. Z původně hospodářsko - správního vznikly nově dva samostatné odbory.

První z nich se bude zabývat výhradně problematikou správy majetku a ve spolupráci s právničkou města by měl také například zodpovídat za přípravu smluv k různým převodům majetku. Správní odbor bude mít na starosti přestupky, matriku, evidenci obyvatel a vydávání cestovních dokladů.

„Početní stav zaměstnanců úřadu se nijak nezmění, výhledově se ale počítá s přemístěním agendy bytového hospodářství, kterou vede pani Bretová, z budovy polikliniky na radnici,“ poznamenal Vais. K personální změně dojde pouze v případě vedoucího bývalého majetkoprávního odboru, který se rozhodl odejít na vlastní žádost.