Hořicko - Školy - Mateřské školy - Den otevřených dveří Pátek 14. června 2024 
Školy
 Mateřské školy
 mateřská škola Ostroměř
 Střední školy a učiliště
 Umělecké školy
 Základní školy


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
25.10.2004 - Redakce
Den otevřených dveří

A KDE? V Mateřské škole Na Habru v Hořicích.

Ano, již je tomu neuvěřitelných a v mateřském školství vzácných let od doby, kdy byla  zrealizována myšlenka i mnoholeté úsilí spolku žen v čele se slečnou učitelkou Františkou Mikšovou a dne 28.10.1924 byl slavnostně otevřen „Husův dětský dům“.

Z původního členění dvou oddělení MŠ, jeslí, útulku, poradny pro matky a děti i stálého loutkového divadla se v průběhu let vykrystalizovaly čtyři třídy mateřské školy, které jsou zde provozovány doposud.

A jelikož každý okamžik v lidském životě je neopakovatelný, chtěli bychom toto významné výročí oslavit se všemi, kteří jste v průběhu minulých 80ti let z jakéhokoliv důvodu navštěvovali naši mateřskou školu, ať již byla ve stádiu oddělení MŠ, útulku, jeslí, či jste využívali poradnu nebo loutkové divadlo.

Proto vás všechny srdečně zveme k prohlídce naší oslavenkyně ve dnech 25. a 26.října 2004 od 8.00 do 16.00 hodin, kdy jsou na naší mateřské škole „Dny otevřených dveří“.

K vidění kromě dětí a pracovního úsilí současných zaměstnanců MŠ budou též i výtvarné práce našich svěřenečků, fotodokumentace, kronika a v neposlední řadě i celá budova.

JSTE  VŠICHNI  SRDEČNĚ  ZVÁNI  OD CELÉHO  KOLEKTIVU PRACOVNIC.

K. Dovičovičová, ředitelka MŠ na Habru Hořice