Hořicko - Sport - Hořičtí tenisté stále bez porážky Úterý 23. července 2024 
Sport
 300 zatáček G.Havla
 90 let fotbalu v Hořicích
 Aeroklub Hořice
 Aikido
 Sršni Hořice -florbal
 Florbal
 Fotbal
 Fotbalové výsledky >>>
 Jezdectví
 Karate
 Kulturistika >>>
 Ping-pong
 Šachy
 Tenis
 Turistika >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Hořičtí tenisté stále bez porážky

Družstvo TC Hořice nastupuje v letošním roce ve východočeské divizi ve složení Marek Dopita, Lukáš Melichárek, Marek Tichý, Jan Fejfar, Vladimír Jahelka, Michaela Fejfarová Peterová a Lucie Peterová.

Proti loňsku je družstvo posíleno o Marka Tichého (přestup z TC Náchod) a Vladimíra Jahelku (návrat z Austrálie). Po loňské sezóně, provázené několika zraněními a bojem o záchranu až do posledního kola, byl letošní cíl jasný – udržet se! Sezona začala výborně dvěma vítězstvími nad VŠTJ Hradec Králové 5:4 a TC Ústí nad Orlicí 7:2.

V třetím kole hořičtí přivítali nebezpečný TC Pernštýn Pardubice. Domácí hráči potvrdili výbornou formu z předchozích zápasů a zvítězili ve třech ze čtyřech dvouher. Bodovali Tichý, Fejfar a Jahelka, další bod přidala Míša Fejfarová, když po precizním výkonu porazila favorizovanou Vašákovou 6:1, 6:2. Výborný výkon podala také její sestra Lucie, která po boji podlehla Tilkeridisové 5:7, 4:6. Spolu potom vybojovaly pátý rozhodující bod ve čtyřhře a dovedly tak domácí tým k třetímu vítězství v sezóně.

Všichni hráči přistupují od začátku sezony velmi zodpovědně ke všem zápasům, v družstvu panuje velmi dobré klima a i díky tomu je TC Hořice po třetím kole s plným počtem bodů na druhém místě za favoritem soutěže Tenis Centrum Hradec Králové.

Závěrem je třeba vyzdvihnout vynikající výkony obou dívek (osm bodů z devíti možných) a Vládi Jahelky (tři ze tří). Všem hráčům patří poděkování za výbornou reprezentaci klubu. (lp)