Hořicko - Kultura - Koncerty - The Legends Rock Fest 2015! Pátek 14. června 2024 
Kultura
 Divadelní soubor Erben
 Divadla
 DKK Hořice
 Kina >>>
 Koncerty
 Přednášky
 Výstavy


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
3.7.2015 - Redakce
The Legends Rock Fest 2015!

 Chystáte se užít si léto spojené se skvělou muzikou a troškou toho adrenalinu pod pódiem, aby vám nic náhodou neuniklo? Tak to by jste neměli chybět právě zde! My máme pro vás pozvání na 4. ročník rockového festivalu, který má opět daný termín na třetí víkend v červenci. Stačí si ve svém diáři zaškrtnout datum 17. – 19. 7. a začít plánovat víkend v Hořicích.

Tento další ročník bude opět v příjemném prostředí areálu kempu U Masarykovy věže samostatnosti. Z té je úžasný výhled a rázem budete mít celé Podkrkonoší jako na dlani. Návštěvníky určitě potěší i blízkost koupaliště, vybudovaná cyklostezka či řada možností pro pěší turistiku. Ubytovací kapacity poskytují pestrý výběr a i sociální a dopravní zázemí. Ke spokojenosti návštěvníků bude v areálu zajištěno občerstvení a další stánkový prodej a služby jako u předchozích ročníků.

„Bude to rockově metalovej nářez skvělý muziky!“

Letošní ročník ani jinak představit nelze. Pořadatelé věří, že to bude jeden z nejsilnějších ročníků. Prozradíme, že divácky nejžádanější kapela Dymytry ukončí svým koncertem páteční večer a další kapela s velkou fanouškovskou základnou, Komunál, zakončí ten sobotní.
Nic méně nebudeme předbíhat a začneme hezky od začátku. Nová hlasovací soutěž v rámci festivalu, Dej šanci mladé kapele rozhodla, že úplný začátek festu odstartuje její vítěz, mladoboleslavská kapela Enola Gay. Mají v celku svoji kariéru dobře nastartovanou. Tato nadějná parta muzikantů se zúčastnila ke konci roku 2014 i soutěže Naděje rádia Beat. Umístila se na hezkém 2. místě se svojí skladbou Houmles.

Celkem si po dva dny užijete 16. samostatných koncertů. Nejen legend české hudební scény, ale i mladší generace.

Představíme zde pro vaši představu, známé a i ty méně známé názvy kapel, které věříme, že vás nalákají na tento úžasnou atmosférou zářící festival v Podkrkonoší kousek od Králova Hradce. Tak si přijděte užít koncert svých oblíbenců, jako jsou Dymytry – Citron – Kreyson – Merlin – Komunál – Krucipusk – Doga – Motorband – Titanik – Traktor – Destroyself - Daniel Krob - Alžběta – Flattus - Enola Gay – Matahari.

Rádi bychom uvedli, že festival je doprovázen 100% objektivní diváckou soutěží v České republice O nejúspěšnější kapelu. Právě ta, která získá největší počet hlasů od účastníků festu, si odveze prestižní sošku vyrobenou jen pro tuto akci. Samozřejmě nebude ani tentokrát chybět soutěž přímo pro fanoušky. Letošní bude o nejoriginálnější fans klub účinkující kapely a to v počtu dvojice až trojice. Což znamená, že můžete pomalu a jistě vymýšlet a kreativně začít tvořit. Štěstí přeje připraveným!
Ani tento ročník nebude ochuzen o autogramiády přímo v blízkosti pódia a rovněž tak bude možné fotografování s účinkujícími. Festival, podle slov návštěvníků z předchozích ročníků, má to kouzlo neopakovatelné přátelské atmosféry a domácí pohody se skvělou muzikou, na kterou vás moc rádi zveme! Neváhejte, protože už nyní můžete zakoupit zvýhodněné vstupenky v 800 pobočkách celorepublikové síti TICKETPRO.

Veškeré informace nejen o programu najdete na www.thelegendsrockfest.cz

Kontakt:
info@thelegendsrockfest.cz
Tisková mluvčí:
kleinbauerovaj@thelegendsrockfest.cz