Hořicko - Úřady - Výtěžek z automatů v Hořicích Neděle 28. května 2023 
Úřady
 Biskupství v Hr.Králové
 Česká pošta s.p. - Hořice
 Čs. insp. živ. prostř. HK
 Čs. školní inspekce HK
 Finanční úřad Hořice
 Hasiči Centrála
 Hasiči KH kraje
 Katastr.úřad Jičín
 Kr. hygienická st. HK
 Královéhradecký KÚ
 Městský úřad Hořice
 Okr.hygienická st. Jičín
 Okresní úřad Jičín
 Pozemkový fond
 Státní zástupci
 Úřad práce Jičín


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Výtěžek z automatů v Hořicích

Téměř půl milionu korun získá letos město z provozu výherních hracích přístrojů. Z výtěžku se radnice rozhodla financovat dokončení nového víceúčelového sportoviště před školou Na Habru a pokračující opravy hráze dachovského koupaliště.

„Letos předpokládáme, že od provozovatelů výherních přístrojů vybereme 460 tisíc korun, tento výtěžek podnikatelé odvádějí na základě vyúčtování za předchozí rok,“ informovala vedoucí ekonomického odboru hořické radnice Hana Lánská. Říká, že město se snaží tyto peníze každý rok použít k jiným účelům. Letos se například posílí výdaje na opravu koupaliště Dachova, na které už město letos vyčlenilo přímo v rozpočtu kolem 450 tisíc korun.

„Jedinou podmínkou je, aby prostředky z této činnosti byly vynaloženy na veřejně prospěšné práce, což stanovuje zákon,“ dodává Lánská. V minulosti radnice věnovala výtěžek z provozu automatů například na úpravu veřejné zeleně, na kulturní aktivity, opravu památek nebo na pořízení nového osobního vozu pro městskou policii.

Množství výherních automatů se prý v Hořicích již před lety ustálilo. „Určitě již nedochází k navyšování jejich počtu. Na území našeho města jsme vydali povolení k provozu kolem pětatřiceti přístrojů,“ konstatuje pracovnice hořické radnice.


(jn)