Hořicko - Zdravotnictví - Kurzy - příprava k porodu Pondělí 22. července 2024 
Zdravotnictví
 Dětští lékaři
 Léčitelé
 Lékárny
 Nemocnice
 Odborní lékaři
 Praktičtí lékaři
 Veterináři
 Zubní ordinace


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
8.10.2007 - Redakce
Kurzy - příprava k porodu

Kurzy - příprava k porodu – zatím ve Dvoře Králové nad Labem

V budoucnu budu kurzy přípravy na porod a rodičovství poskytovat i v Hořicích. V současné době však tyto kurzy nabízím ve Dvoře Králové nad Labem, který od Hořic není tak daleko, proto se oznámení objevuje jako nabídka pro těhotné páry i z Hořic a okolí.

Tematika těhotenství a porodnictví je úzce spjata s mou profesí duly. K porodu jsem tak donedávna připravovala vždy jen pár, který si mě dojednal pro doprovod k porodu. V oboru jsem se dále vzdělávala, získala certifikát jako lektorka přípravy na porod a rodičovství a nyní bych ráda kurzy pro budoucí rodiče poskytovala všude tam, kde možná kdysi bývaly, aby tak těhulky nemusely za přípravou na porod dojíždět do vzdálených míst. Ne vždy se to hodí oběma partnerům a ne vždy je dojíždění vhodné pro těhotnou ženu ze zdravotních důvodů. Moje kurzy obsahují vše, co se požaduje pro připravenost obou partnerů k porodu. Není to pouze pár hodin odpřednášené teorie. Ve dvou tříhodinových setkáních jsou zařazeny i praktické ukázky (např. masáže, dýchání, kojení), dále různé aktivity, práce s tělem, povídáme si o porodnicích a co je to porodní plán aj. Podle dohody i požadavků jedné skupiny je možné se domluvit na více setkáních. Model základního kurzu odpovídá současným požadavkům na přípravu k porodu a obsahuje i praktické rady, které jako dula získávám během doprovodů. Diskrétnost ovšem je naprostou samozřejmostí.

Ve skupině jednoho cyklu přípravy je zařazen jen určitý malý počet účastníků, proto je třeba se předem přihlásit. Další informace můžete získat na tel. 493 693 258 nebo 732 744 076, případně na www.dula.kvalitne.cz.

Nadále trvá možnost individuálních příprav k porodu na sjednaný den.

Těším se na setkávání se všemi. Naďa B a l i h a r o v á , lektorka přípravy k porodu a dula