Hořicko - Aktuality - Tříkrálová sbírka v Hořicích Sobota 2. března 2024 
Hořicko
 Aktuality
 Ankety >>>
 Ekonomika
 Fotogalerie >>>
 Historie >>>
 Kultura >>>
 Obce Hořicka >>>
 Příroda
 Rozhovory >>>
 Sociální služby >>>
 Speciality regionu
 Sport >>>
 Školy >>>
 Úřady >>>
 Volný čas >>>
 Zdravotnictví >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Tříkrálová sbírka v Hořicích

V sobotu 6. ledna se vydaly do hořických ulic skupinky dětí v oranžových pláštích a s korunami na hlavě – Tři králové. Jejich hlavním cílem bylo zpříjemnit Vaše sobotní deštivé dopoledne. Že svůj úkol splnily, bylo vidět při návratu každé skupinky.
Dětem zářily oči a svorně pronášely slova: „To bylo krásné!“ „Ještě nikdy jsem nepotkala tolik hodných, milých a příjemných lidí v tak krátké době!“ „Já jsem ani nevěděl, jak jsou lidé skvělí a úžasní!“ Byla místa, kde jste na nás už čekali, což bylo velmi milé. I místa, kde jsme Vás dojali. Moc se omlouváme Vám, ke kterým jsme nestihli dojít.

Nakonec jste to byli Vy, kdo pomohl vytvořit překrásné dopoledne. A jako třešinkou na dortu jste ještě přispěli na dobrou věc a pomohli zaplnit naše pokladničky. Vaše dary jsme s úctou a vděkem přijali.

V letošním roce jste darovali úctyhodných 87.622 Kč.
Parkoviště s retardéry
Poklepáním myši na obrázek se obrázek zvětší se nevidí často. V hořickém případě má jejich instalace racionální důvod.
Po dešti, za sněhu a zejména při náledí, se zde za tmy často konala neorganizovaná škola smyku. Doprovodnou zvukovou kulisou byl řev motorů, kvílení brzd a sténání obrušovaných pneumatik. Nedobrovolnými posluchači byli blízko pochovaní nebožtíci i vzdáleněji bydlící občané.
Ti všichni děkuji radnici za realizaci.
Hořický zpravodaj 1/2024
Poklepáním myši na obrázek přejdete na celé číslo Titulní tváří obálky 1. čísla Hořického zpravodaje 2024 je tvář profesora Jiřího Šafránka. Ten v loňském roce oslavil devadesáté narozeniny a stal se Osobností města Hořice roku 2023. Lednový Hořický zpravodaj přináší i rozsáhlý rozhovor s panem profesorem.
Osud je někdy nevyzpytetelný. Panu profesoru už nebylo dopřáno, aby si v lednovém zpravodaji zalistoval. Zpravodaj vyšel v pátek 5.1. a pan profesor zemřel v ranních hodinách ve čtvrtek 4. ledna.
Hořický zpravodaj 12/2023
Poklepáním myši na obrázek přejdete na celé číslo
Tipy pro Vás