Hořicko - Ekonomika - Výplaty v hořické Miletě Úterý 23. července 2024 
Hořicko
 Aktuality
 Ankety >>>
 Ekonomika
 Fotogalerie >>>
 Historie >>>
 Kultura >>>
 Obce Hořicka >>>
 Příroda
 Rozhovory >>>
 Sociální služby >>>
 Speciality regionu
 Sport >>>
 Školy >>>
 Úřady >>>
 Volný čas >>>
 Zdravotnictví >>>


JÍDELNÍČKY
Napište nám
Kontakt
info@horicko.cz
Provozovatel www.horicko.cz
Prodejní akce

Reklama
Máme pro vás tip na skvělý dárek za vysvědčení, který vaše peněženka ve zdraví přežije:
počítačovou hru na CD/DVD v originálním obalu za neuvěřitelných 49,- Kč.

www.HORICKO.cz
stáhnout
[CNW:Counter]
Výplaty v hořické Miletě

V měsíci záři obdrželi zaměstnanci akciové společnosti Mileta Hořice část výplat s několikadenním pozdržením. To bylo zapřičiněno z velké části opožděnými platbami některých odbětatelů z důvodu čerpání dovolených. Podle předsedy představenstva Daliboraka Hudáka bude ve spolupráci s vedeními jednotlivých závodů vypracována nová kocepce, aby byly odstraněny veškeré negativní jevy. Samozřejmě je prvořadým úkolem vedení vždy zajistit prostředky na všechny nutné náklady a zároveň reagovar na každou vzniklou situaci.

Po minulých dvou ztrátových letech je letos plánován zisk 54 miliónů především díky vyššímu prodeji košilovin, lůžkovin a damašků. Odbytiště kapesníků ve Spojených státech bylo bohužel převzato konkurencí z Asie, avšak návraat kapesníků jako módního doplňku je příčinou čtrnáctiprocentního nárůstu jejich prodeje.

Pozice hořické provozovny Mileta je poměrně stabilní. Pokud jde o fámy o budoucím propouštění, úřad práce zatím nemá žádné signály. K finanční stabilitě by měl přispět i chystaný prodej jaroměřské přádelny německé textilní společnosti.(aja)